SMS TORK

Новости

SMS TORK BETON ANKARA 2014 FUARINA KATILDI

SMS TORK BETON ANKARA 2014 Fuarına katıldı

SMS TORK 17-19 Nisan 2014 tarihleri arasında Congresium Ankara’da düzenlenen BETON ANKARA 2014 Fuarında yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Ana faaliyet konusu “Endüstriyel Kontrol Vanaları” üretimi olan yakın bir zamanda da Proses Otomasyonu konusunda faaliyet göstermeye başlayan SMS TORK 17-19 Nisan 2014 tarihleri arasında Congresium Ankara’da düzenlenen BETON ANKARA 2014 Fuarında yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından bu yıl altıncı kez gerçekleştirilen, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerini buluşturan Fuar’da ziyaretçiler yeni ürünler hakkında bilgiler aldılar. Fuarda görüştüğümüz SMS TORK Genel Müdürü Enver Kaya şu açıklamalarda bulundu; SMS TORK olarak 1985 yılından günümüze kadar %100 yerli üretim olan TORK markasıyla üretim yapmaktayız. Türkiye’de ilk pnömatik aktüatörü imal eden firmayız..Firmamızın imalatları ise solenoid vanalar, patlaç vanalar, pistonlu vanalar, aktüatörlü küresel 

 

vanalar, aktüatörlü kelebek vanalar ve limit switch box ürünleridir. Firmamız debi, basınç, seviye sıcaklık kontrol, ağırlık ve gerginlik ölçü kontrol cihazlarının temsilciliğini de yaparak satış ve otomasyon sistemleri de kurmaktadır.Firmamız bunun yanı sıra senelerdir edindiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak yeni bir yapılanmayla proses otomasyonunda sanayi tesislerine projelerde üretmektedir.Fuarların önemini iyi anlayan firmalardan biriyiz.Konumuzla ilgili hemen hemen tüm yurtiçi ve yurt dışı bütün fuarlara katılıyoruz.Bugün 57 ülkeye ciromuzun %25’ini ihraç ediyoruz,bu rakamı %50’lere çıkarmayı hedefliyoruz. 28 yılı aşkın süredir elde edinilen proses deneyimini kaliteyle buluşturan SMS-TORK tesislerin özel otomasyon projelerinde de en uygun çözümleri sunmaktadır. SMS-TORK, ihtiyaca yönelik uygun yenilikçi otomasyon çözümleri, özel ürün üretimi, anahtar teslim proje anlayışı ve ekonomik paket çözümleri ile demir çelik fabrikaları, çimento fabrikaları, gıda sanayi, arıtma tesisleri konusunda hizmet veren firmalar, tekstil fabrikaları, ilaç sanayi ve şeker fabrikaları gibi sektörlere hizmet vermektedir.otomasyonhaber haber merkezi.

ВОТ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Предложение На Сайте

Пожалуйста, Заполнить Форму...

По Запросу Название Продукта/ Серийный Номер
Имя
Телефон
E-Mail
Налоговая
Налоговый Номер
Название Компании
Где Вы Будете Его Использовать
Город
адрес